محل تبلیغات شما

امیری: از اینکه نیستم ناراحتم

وحید امیری که در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی به تماشای دربی 83 نشسته است، از عدم حضور خود در این بازی خوشحال نیست.

به گزارش "ورزش‌سه"،  امیری با ابراز تاسف از غیبتش در جمع پرسپولیسی‌ها برای پیروزی تیمش دعا کرد. او گفت: از اینکه در دیدار امروز نیمکت نشین هستم به شدت ناراحتم زیرا دوست داشتم در خدمت تیمم باشم اما مصدومیت به من اجازه نداد.

وی ابراز امیدواری کرد هرچه سریعتر بهبودی خود را بدست آورده و به میادین بازگردم؛ امیدوارم در دیدار هفته بعدی پرسپولیس برابر سپاهان مصدومیتم برطرف شده و بتوانم بازی کنم.

مهاجم پرسپولیس افزود: امیدوارم که تیم پرسپولیس با پیروزی در این دیدار و کسب 3 امتیاز هواداران را شاد کند؛ من هم از روی سکوها هم بازی های خود در پرسپولیس را دعا می کنم.

حریفان پرسپولیس و استقلال مشخص شدند

بوتراگنیو: ثابت شد رئال به بازیکنی وابسته نیست

میهمان دائمی تمرینات تراکتورسازی(عکس)

امیری ,پرسپولیس ,بازی ,اینکه ,دعا ,پیروزی ,از اینکه ,در دیدار ,در این ,امیری از ,اینکه نیستم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cragenrenre Carolina Panthers Sale At The NFL Jerseys Outlet Have A Big Discount In Top Quality. سردار شهید برزو درویشی شاهکلائی pirodisne ایران لامپ ایبنا و خبر Cheap & Fine NHL Dallas Stars Jerseys Wholesale. شعر زاهدان،شعر سیستان و بلوچستان ،ترانه ، دکترامیرآبادی wingpracamak دستگاه اسیاب و بازیافت سیم مس